ОФІЦІЙНИЙ САЙТ СЕЛА ТРОСТЯНЕЦЬ БЕРЕЖАНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


↕     НОВИНИ     ↕
↕     ДОВІДНИК     ↕
↕     СЕЛО     ↕
↕     РІЗНЕ     ↕
↕     КОНТАКТИ     ↕
Цікаві сайти
На даній сторінці ми постараємось зібрати каталог сайтів необхідних для роботи в мережі інтернет.

Як у Вас є адреси цікавих сайтів, то просимо надсилати адміністраторам сайту для розміщення на даній сторінці. Розглянемо всі пропозиції!
(Сайти, які мають порнографічний зміст розглядатися не будуть!)
Ukr.net — інтернет-портал, найпопулярніший безкоштовний сервіс електронної пошти в Україні. Як портал Ukr.net надає Інтернет-сервіси, наприклад, міський довідник, аукціон, стрічки новин, відео-хостинг (PLAY.ukr.net), пошук роботи (JOB.ukr.net), кіноафіша, телепрограма українських телеканалів (TV.ukr.net) тощо.

Інтернет провайдер м.Бережани. Підключення, хостинг, розробка сайтів. Перелік посилань міста. Тут Ви можете дізнатись останні новини фірми та нашого міста, а також всю необхідну інформацію для підключення до Інтернету в Бережанах та Бережанському районі.

Телефонні довідники різних міст Росії та України. Також база даних ГІБДД Москви, Єкатиринбургу та інших міст. База даних жителів України та інших міст Росії.Струбцина для сэндвич панелей
Все о йоге для начинающих .Йога для всех . Освоение йоги это Твой путь к пробуждениюГоловна Головна Головна
ТростянецьРейтинг@Mail.ru
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ДИВИВСЯ ЦЕЙ САЙТ, А ТАКОЖ ВСІМ ХТО ДОПОМАГАВ ЗБИРАТИ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ САЙТУ. МАТЕРІАЛИ ПРО СЕЛО ТРОСТЯНЕЦЬ ПРОСЬБА НАДСИЛАТИ ЗА АДРЕСОЮ: trostyanec@mail.ru

© Тарас та Олег Жак, 2010-2016