ОФІЦІЙНИЙ САЙТ СЕЛА ТРОСТЯНЕЦЬ БЕРЕЖАНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ


↕     НОВИНИ     ↕
↕     ДОВІДНИК     ↕
↕     СЕЛО     ↕
↕     РІЗНЕ     ↕
↕     КОНТАКТИ     ↕
Відпочинок у Тростянці
Без відпочинку людина не може працювати. Кожна людина цього потребує. Безумовно, якщо ми шукаємо насолоди то не є відпочинок справжній. Відпочинок має заохотити людину до кращої праці, дати їй наснагу, відродити її сили щоб вона могла спокійно працювати, бо остаточно працювати без кінця це значить нищити здоров’я.

Один з кращих відпочинків — це відпочинок на свіжому повітрі. А село Тростянець розкинулось з-поміж лісів Прикарпаття. Сюди приїжають віддихати із східних та інших областей України а також з Польщі та інших країн.
Рибалка у ТростянціЩука. Ловля дорожкой
Рыбалка и Охота
Пешие походы по горам Крыма и Кавказа.Приглашаем в поход в горы .Экологический туризм на Кубани, многодневные походы в горах Адыгеи.


Відпочинок у світлинах

Хто з нас не прагне створити максимальний комфорт у власному будинку, тому хочемо нагадати вам про таку дрібницю як ортопедичні матраци, на сайті matras - vo.ru ви маєте можливість підібрати якісний матрац не лише для себе, але і для кожного члена вашої сім'ї.

стройка
Головна Головна Головна
ТростянецьРейтинг@Mail.ru
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ДИВИВСЯ ЦЕЙ САЙТ, А ТАКОЖ ВСІМ ХТО ДОПОМАГАВ ЗБИРАТИ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ САЙТУ. МАТЕРІАЛИ ПРО СЕЛО ТРОСТЯНЕЦЬ ПРОСЬБА НАДСИЛАТИ ЗА АДРЕСОЮ: trostyanec@mail.ru

© Тарас та Олег Жак, 2010-2016